ЗАВТРА СТАРТУЄ ХІ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ ТА ХХІV ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ

Паралельно з чемпіонатом світу відбудеться визначення кращих багатоборців тілоохоронців у національному заліку. Змагання триватимуть в Черкасах протягом трьох днів: з 17 по 19 липня.

Участь у міжнародних змаганнях візьмуть 5 іноземних команд: «State Protection and Guard Service» з Молдови, «Security Systems» з Румунії, «Special security force» з Бангладешу, СБП з Азербайджану та «Digital protection service» з Литви. В чемпіонаті України за звання кращих будуть змагатися: Департамент особистої охорони УДО України, Департамент поліції охорони м. Київ, Спецпідрозділ «Булат» УДО України, жіноча команда УДО України, Міністерство оборони України в/ч А 0515, НАБУ-1 та НАБУ-2, Державне бюро розслідувань України, Спецпідрозділи «Циклон» міст Вінниці, Дніпра, Житомира, Запоріжжя, Києва, Маріуполя, Львова, Одеси та Харкова, Рота ТОР полку патрульної поліції м. Кривого Рогу, Служби судової охорони Київської та Харківської областей, Батальон особливого призначення м. Черкаси, Федерація охоронців м. Івано-Франківськ, Федерація охоронців «Слобожанщина» м. Харків, Федерація охоронців «Альфа-Захист» м. Черкаси, Центр спеціального призначення в/ч 0952.

Завтра зранку на стадіоні «Черкаси-Арена» пройде етап з надання медичної допомоги VIP та його евакуація, а після обіду на Соборній площі відбудеться урочиста церемонія відкриття, показові виступи, а також будуть виконані вправи з захисту під час пішого супроводу та з рукопашного бою.

У неділю команди спочатку шукатимуть «вибухівку» у автомобілях на площі біля готелю «Україна», а після в місцевому аеропорті долатимуть смугу перешкод на автомобілі.

Завершальний день учасники проведуть на стрільбищі Головного центру ДПС України, де будуть демонструвати свої навички безпечного та ефективного поводження зі зброєю. Цього ж дня увечері будуть підведені підсумки та здійснене нагородження переможців в готельно-ресторанному комплексі «Селена».