2021 | Черкаси

На щорічному чемпіонаті України з багатобортсва тілоохоронців Дніпропетровщину представила команда роти ТОР патрульної поліції Кривого Рогу, яка серед 27 учасників за результатами змагань посіла достойне 11 місце.

Федерація продовжує розвивати спортивний рух бодігардів і популяризувати професію охоронця – відвідує тематичні заходи, веде інформаційну кампанію та консультує бізнес і його клієнтів.

2020 | Черкаси

ФТДО приділяє увагу вимушеним трансформаціям ринку охоронних послуг у зв’язку з COVID-19, консультує членів і партнерів, розробляє заходи безпечної життєдіяльності бізнесу та громади в умовах пандемії. З літа 2020 р. з метою популяризації культури безпечного поводження зі зброєю бере свій початок співпраця Федерації зі школою практичної стрільби «Дисципліна».

Восени делегація ФТДО відвідала ХХІІІ чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців, під час якого відбулося налагодження співпраці з Донецьким державним університетом внутрішніх справ України. Нині бодігарди ФТДО – гості та учасники стрілецьких змагань, організованих вишем. Завершився рік укладанням меморандуму про співпрацю з ректором Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»

2019 | Київ

На XХІІ чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців Дніпропетровщину представили одразу дві команди податкової міліції у Дніпропетровській області: жіноча та чоловіча.

Хоч наші бодігарди-земляки вернулися до Дніпра без призових місць, вони продемонстрували неабияку витримку та завзятість у боротьбі за перемогу. До того ж, дніпропетровські спортсмени побили рекорд, ставши одразу наймолодшою жіночою та чоловічою командами-дебютантами.

2018 | Вінниця

Команда державної кримінально-виконавчої служби України (м. Дніпро) виступила на XXI чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців у Вінниці абсолютно оновленим складом. До команди ввійшли Кирил Бондарев, Вадим Стариков, Дмитро Єщенко, Олександр Григорчук.

Хлопці показали хороші, як для новачків, результати: зайняли тверду середину серед усіх команд-учасниць. Найвищий бал наші бодігарди отримали за огляд автомобіля, знайшовши один вибуховий пристрій і одну ознаку мінування.

2017 | Чернівці

На ХХ чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців у Чернівцях нашу федерацію представляла команда державної кримінально-виконавчої служби України. Її склад: Павло Гайдученко, Максим Перехрестенко, Олексій Черноколов та Катерина Васильєва. Збірна посіла ІІ місце в абсолютному командному заліку в рукопашному бою.

2016 | Софія, Чернігів, Київ

Сезон змагань у нашої команди розпочався вже навесні. У травні делегація федерації відвідала сонячну Болгарію, де взяла участь у чемпіонаті Європи «Bodyguard-2016». Наша команда «Циклон» здобула І місце за техніку та тактику захисту VIPа під час пішого супроводу. Загалом ми посіли VII місце серед 15-ти європейських учасників.

У червні команда КМС Державної пенітенціарної служби України в Дніпропетровській області (Павло Гайдученко, Сергій Шахрай, Ольга Сардак, Максим Перехрестенко) під керівництвом Іларіона Павлова посіла ІІІ місце в абсолютному загальнокомандному заліку на ХІХ чемпіонаті України у Чернігові.

Увійшовши в трійку лідерів, команда виборола можливість взяти участь у чемпіонаті світу восени. Завершили сезон наші спортсмени, здобувши ІХ місце на чемпіонаті світу «Бодігард-2016» у Києві.

2015 | Київ, Львів

XVIII відкритий чемпіонат відбувся у Львові. Від федерації виступала команда «Циклон». У її складі: Павло Гайдученко, Максим Перехрестенко, Сергій Шахрай, Антон Косоротіков. Капітан команди – Іларіон Павлов. Максим Перехрестенко з команди ДПнС України м. Дніпропетровська увійшов до трійки спортсменів, які краще за всіх подолали смугу перешкод на автомобілі. Його результат – 1 хв 10,14 сек. Загалом команда показала відмінні результати, чим і виборола право участі в чемпіонаті світу «Бодігард-2015». Восени на чемпіонаті світу в Києві команда «Циклон» здобула V місце у загальному командному заліку.

2013 | Одеса

XVIІ чемпіонат України приймали наші партнери в Одесі – Асоціація тілоохоронців Одеської області (до речі, найстарше за віком з громадських об’єднань серед бодігардів в Україні). Команду нашої федерації представила «Добра справа» у складі Сергія Бондаренка, Сергія Савицького, Володимира Скрипнюка і Шмагі Балахашвілі.

2012 | Дніпропетровськ, Миколаїв

Визначний рік видався не лише для наших бодігардів, а в першу чергу, для членів і партнерів ФТДО. Цьогорічний XVI чемпіонат України за дорученням ФОУ організовувала наша федерація у Дніпрі. На самому ж чемпіонаті України ФТДО була представлена одразу двома командами: «Дуган КР» із Кривого Рогу та командою «Циклон» пенітенціарної служби Дніпра. До першої команди ввійшли вже досвідчені спортсмени, серед яких двоє майстрів спорту України з багатоборства тілоохоронців: Микола Олексієнко, Дмитро Романюк, Артем Погребний і Сергій Савицький. Працівники пенітенціарної служби, які виступали у складі другої команди: Павло Гайдученко, Сергій Шахрай, Антон Косоротіков та Євген Мирошник. Капітан команди – Іларіон Павлов. Хлопці брали участь у подібних змаганнях тілоохоронців уперше. Проте, не зважаючи на цей факт, здобули І місце в пошуку «вибухових» пристроїв у автомобілі.

Команда охоронного підприємства «Дуган КР» посіла IV місце на другому турнірі охоронців «NPBL Ukraine 2012» категорії «В», який відбувався 27-29 січня у Миколаєві. Загалом у турнірі взяли участь 10 команд із 7 міст України.

Федерація виступила спонсором Міжнародного турніру з професійного кікбоксингу на кубок Президента України, який відбувся 3 березня у Кривому Розі.

2011 | Донецьк, Київ

У Донецьку відбувся XV чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців. Федерація була представлена командою АрселорМіттал Кривий Ріг у складі Руслана Ворони, Олександра Ченявського, Вадима Філіпповського, Артема Войцеховського.

Також цьогоріч команда АрселорМіттал Кривий Ріг під керівництвом Володимира Скрипнюка відвідала III Міжнародний турнір «Київської асоціації бодігардів» у Києві.

2010 | Ялта, Київ, Кривий Ріг

Цього року участь у чемпіонаті України брали дві команди. Від «Доброї справи» виступали: Микола Олексієнко, Дмитро Романюк, Сергій Савицький і Артем Погребний. УКРСИББАНК представляли Олег Новік, Сергій Долина, Сергій Шевченко та Сергій Савінов. Проте рік не був занадто вдалим: команди посіли сьоме і восьме місця серед українських команд, відповідно. Єдина перемога в особистих заліках дісталась Дмитрові Романюку: з результатом 1 хв. 13,05 сек. він посів третє місце у подоланні смуги перешкод на автомобілі.

Хлопці брали участь у ІІ відкритому турнірі Київської асоціації бодігардів «Охоронець-2010». Федерацію представляла команда «Доброї справи» у складі Миколи Олексієнка, Дмитра Романюка та Артема Погребного. Тілоохоронці посіли шосте місце.

Федерація надала методичну допомогу для проведення внутрівідомчого турніру з багатоборства тілоохоронців на кубок ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008 | Ялта, Мінськ

2008-й рік став для Федерації не менш успішним. Бодігарди УКРСИББАНКУ вже втретє здобувають титул срібних призерів Чемпіонату з багатоборства тілоохоронців у Ялті. Крім того, хлопці майже синхронно демонструють покращення особистих заліків у всіх видах багатоборства. Олександр Кошик полишив команду, а долучились – Сергій Шевченко та Юрій Кісіль.

У тому ж 2008-му від імені центру безпеки «Слов’яни» команда у складі Юрія Кісіля, Артема Погребного, Миколи Олексієнка та Дмитра Романюка взяла участь у Міжнародному турнірі охоронців, який відбувався у Мінську з 23 по 28 червня. І наш Микола Олексієнко став кращим у контраварійному водінні.

2007 | Ялта

У 2007-му році команда бодігардів УКРСИББАНКУ бере участь у черговому чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців у Ялті й повторює свій успіх. Хлопці знову продемонстрували кращі результати в подоланні смуги перешкод на автомобілі та вдруге стали срібними призерами змагань.

2006 | Ялта, Нижній Новгород

2006-го року з тим самим складом команди бодігарди УКРСИББАНКУ посіли друге місце на Х чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців у Ялті. За результатами змагань усі хлопці отримали звання майстрів спорту України. Того ж року в команді з’явився запасний гравець – Артем Погребний. Крім цього, УКРСИББАНК взяв участь у сьомому професійному аудиті Національної асоціації охоронців Росії у Нижньому Новгороді.

2005 | Ялта

У 2005-му році відбувся перший виступ бодігардів УКРСИББАНКУ на ІХ чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців. До складу команди ввійшли Микола Олексієнко, Олександр Кошик, Дмитро Романюк та Олексій Сурік. Команда здобула бронзові медалі серед недержавних команд чемпіонату. Дмитро Романюк з результатом 1 хвилин 09,64 секунд другим подолав смугу перешкод на автомобілі. Підготовкою хлопців займалися заслужений тренер України, майстер спорту Радянського Союзу з кульової стрільби Вячеслав Козак і заслужений тренер України, член суддівської колегії, заслужений працівник фізичної культури і спорту Анатолій Павлов.