З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Шановні військовослужбовці, дорогі ветерани!
Щиро вітаємо Вас із Днем Збройних сил України – святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає наш мир і спокій. Нині українська армія відроджується в умовах війни, проходить численні випробування, міцніє та мужніє, щосекунди ламаючи загарбницькі плани ворога. Наша армія є доказом того, що країна готова боротися за незалежність всіх своїх територій і національної ідентичності, а ви, воїни – прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.
Тож шановні наші захисники! Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Безмежно дякуємо Вам за відвагу, героїзм і самопожертву. Бажаємо миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім’я єдиної, суверенної та незалежної України.
Особливо цього дня хочеться згадати та відзначити всіх, хто зараз безпосередньо перебуває в тилу ворога. Зичимо Вам, наші воїни світла, якнайшвидше повернутися додому до родин і ніколи більше не знати ні холоду окопів, ні звуків ворожої артилерії.
Низький уклін ветеранам – за активну громадянську позицію та виховання хоробрих нащадків.
Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за українську землю!
З повагою,
Голова ФТДО Олександр Бухановський.