У ЛЬВОВІ ВІДБУЛАСЯ VI МІЖНАРОДНА КОНЦЕФЕРЦІЯ КЕРІВНИКІВ ПРОВІДНИХ ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ, ДИРЕКТОРІВ ДЕРЖАВНИХ І ПРИВАТНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ З ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ПЕРСОНАЛУ БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ

У п’ятницю, 23 липня, у конференц-холі «Арена Львів» пройшла VI Міжнародна науково-практична конференція, присвячення питанням відбору та навчання персоналу, а також якісному розвитку ринку охоронних послуг України.

Участь у заході взяли представники силових відомств та місцевої влади, департаменту освіти і науки ЛОДА, керівники державних та приватних навчальних закладів з підготовки персоналу безпеки і охорони, директора провідних охоронних підприємств, почесні гості з навчальних закладів Молдови, Румунії та Болгарії.

Під час конференції були розглянуті питання особливостей розвитку ринку охоронних послуг в сучасних умовах в Україні, перспективні напрями вдосконалення систем охоронної та пожежної сигналізації, контролю доступу та відеоспостереження в Україні, а також сучасні технології правового захисту безпеки охоронного бізнесу та сучасні методики правової допомоги в критичних ситуаціях.

У другій частині заходу спікери висвітлювали теми підготовки персоналу безпеки та охорони в державних і приватних навчальних закладах в Україні та в Європі.

Представник ФТДО також взяв участь у заході та по завершенню відзначив високий професійних рівень доповідачів, актуальність піднятих питань, а також достойну організацію. Від імені нашої федерації дякуємо ГК «ГАЛ-БЕЗПЕКА» в особі Сергія Лєбєдева за подібні освітні ініціативи, які, окрім освітніх функцій, слугують цінним майданчиком для обміну досвідом спеціалістів із різних регіонів країни.