У ДЮІ ВІДБУВСЯ МІНІ-МАТЧ ЗІ СТРІЛЬБИ З ПІСТОЛЕТА «ДУЕЛЬ»

Автор: | 01.02.2021

Минулої суботи курсанти Донецького юридичного інституту та діючі поліцейські змагалися у вправності виконання вправи «Дуель» під час міні-матчу, організованого науково-педагогічним складом кафедри спеціальних дисциплін і професійної підготовки.

Змагання відбувалися за правилами Міжнародної конфедерації практичної стрільби та складалися з двох вправ. Перша, кваліфікаційна – стрільба по паперових мішенях на результат. Друга вправа полягала у швидкісному влучанні в три металеві мішені та один міні-попер поспіль. За результатами неймовірно запеклої боротьби перше місце посів курсант ДЮІ Олег Корнійчук , друге – діючий поліцейський Микола Пужанський. Третє місце заслужено здобув також курсант вишу, в стінах якого проходив матч, Дмитро Проценко.

Переможці були нагороджені пам’ятними медалями та призовими сертифікатами від партнера змагань магазина «Стрілок».

Медійний супровід здійснений прес-службою ФТДО в рамках співпраці Федерації тілоохоронців Дніпропетровської області з Донецьким юридичним інститутом з метою популяризації професій і спеціальностей правоохоронних органів, а також культури безпечного поводження зі зброєю.