У ЧЕРКАСАХ ПРОЙШЛИ ЧЕМПІОНАТИ СВІТУ ТА УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ. РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

Кращих бодігардів нагороджували в понеділок, 19 липня, у Черкасах під час церемонії закриття ХІ чемпіонату світу та ХХІV чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців. Безкомпромісним чемпіоном у міжнародному та національному заліку стала команда Департаменту особистої охорони УДО України. Срібло на чемпіонаті світу здобули учасники з Молдови – State Protection and Guard Service, а бронзу – команда Security Systems, яка представляла Румунію.

Трійку призерів чемпіонату України замкнули команди Федерації охоронців Івано-Франківської області (друге місце) та Спецпідрозділу «Булат» УДО України (третє місце). Звання кращого бодігарду отримав Михайло Багрій.

Дніпропетровщину представляли інспектори роти ТОР полку патрульної поліції Кривого Рогу, які, до того ж, вперше взяли участь у подібних змаганнях. З-поміж 27 команд-учасників ТОРівці посіли достойне 11 місце, обігнавши такі команди, як Батальйон поліції особливого призначення Черкаської області, Служби судової охорони Київської та Харківських областей та інших учасників згідно протоколу.

Усього змагання тривали три дні, спортсменів оцінювали за виконання прийомів захисту VIP, самозахисту, надання медичної допомоги, вміння оглядати та розміновувати автомобіль, контраварійне водіння, а також за навички безпечного і ефективного володіння зброєю.

Традиційно з метою популяризації професії охоронця змагання проходять щороку в різних обласних центрах України, проте щорічний чемпіонат став винятковим: його вдруге поспіль прийняли на своїй землі черкащани. Минулого року з урахуванням карантинних вимог ХХІІІ чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців проходив у закритому режимі переважно на території Центру підготовки особового складу ДПС України імені генерал-майора Ігоря Момота. Цього ж року Черкаська федерація охоронців організувала справжнє свято спорту не лише для учасників, а й для гостей і жителів міста. Хочеться відзначити бездоганну організацію заходу: не зважаючи на різноманітність локацій, спеку, а також велику кількість учасників, ХІ чемпіонат світу та ХХІV чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців пройшов в урочистій, невимушеній, святковій атмосфері. Також дякуємо вже досвідченим багатоборцям-тілоохоронцям, які є вірними нашій спільній нелегкій справі, а також учасникам, які знайшли в собі сміливість дебютувати цьогоріч, проявили наполегливість і волю до перемоги! Найефективніша реклама професії – змагання за звання кращого в ній.

Наступний, ювілейний, чемпіонат України серед бодігардів прийматиме у 2022 році м. Хмельницький.