СЕРГІЙ БОНДАРЕНКО: ЛЮДИ, КУПУЮЧИ ЗБРОЮ, ХОЧУТЬ ОТРИМАТИ ВІДЧУТТЯ БЕЗПЕКИ

РУБРИКА: ВЛАСНИЙ ДОСВІД

АВТОР: СЕРГІЙ БОНДАРЕНКО, ОХОРОНЕЦЬ, ПАРАМЕДИК МБ «ГОСПІТАЛЬЄРИ», СУДДЯ БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ

Останнім часом до мене часто звертаються люди з проханням допомогти в придбанні та реєстрації зброї. При цьому вони також просять порекомендувати зброю для оборони.

На питання, для чого Вам зброя, дають приблизно однакові відповіді:

– для захисту родини вдома;

– для захисту нерухомості та авто);

– бо часи зараз дуже небезпечні і тому мені вкрай необхідні спецзасоби/ ЗБРОЯ.

Хочу розібрати це питання, оскільки багато випадків, коли людина має зброю, та через невміння нею користуватися отримує на горіхи)

  1. Зброя не ВИКОНАВЕЦЬ, зброя – ІНСТРУМЕНТ. Тобто якщо власник не готовий до рішучих дій, зброя не допоможе.
  2. Тренування на першому місці, оскільки без систематичних тренінгів зброя ніщо. До речі, якщо Ви є власник зброї і бажаєте здобути навички її застосування, то Вам до школи практичної стрільби.
  3. Ще мені дуже подобається міф: я стріляв(різав ножем, застосовував газовий балон, бив палицею) в армїї (в міліції, поліції, на тренінгу) 12 років тому, все пам’ятаю, мені тренуватись не потрібно. Навпаки, ПОТРІБНО, бо без тренувань навички вмирають за декілька місяців. Мозок пам’ятає, а руки НІ. І 99,9% під час неординарної ситуації, коли потрібно діяти рішуче, без роздумів і вагань, людина ЗАКЛЯКНЕ.

Отже підсумуємо. Більшість людей, купуючи зброю, хочуть отримати відчуття БЕЗПЕКИ. Та вважаю найліпше звернутись по допомогу до профі, або навчатися у знавців цієї справи. Для того, щоб захистити себе, а тим паче родину, проводити систематичні тренування. Відпрацьовувати дії в стані підвищеного адреналіну, робити симуляції загрозливих подій. Вчити медицину).

А якщо лишились питання, чи з’явились додаткові – Вам сюди.

У данній публікації мова йде про легалізовану зброю, дозволену до використання на території України.