ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗАСНОВНИК СПОРТУ БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ ВАСИЛЬ ФЕДОРОВИЧ ВАКУЛЕНКО

Автор: | 09.11.2020

Учора, 8 листопада, у віці 73-х років відійшов у вічність генерал-майор у запасі служби безпеки України, начальник служби охорони першого президента України Леоніда Макаровича Кравчука та засновник професійно-прикладного виду спорту «багатоборство тілоохоронців» Василь Федорович Вакуленко.

Життєвий та професійний шлях Василя Федоровича відзначався працьовитістю та невтомним стремлінням допомогти людям. Він був не тільки висококваліфікованим охоронцем, а й професійним керівником, мудрим наставником, надійним другом, щиросердною, доброю та чуйною людиною.

Починаючи з 1994 року Василь Вакуленко безперестанно розвивав охоронну справу та спорт бодігардів в Україні та світі. У 2008 році Президент України Віктор Ющенко присвоїв Вакуленко Василю Федоровичу почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» за заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, охорону конституційних прав і свобод людини, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового і службового обов’язку, та з нагоди 17-ї річниці незалежності України, за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності і безпеки Української держави, бездоганне виконання військового і службового обов’язку.

Окремої уваги заслуговує управлінська та організаторська діяльність Василя Вакуленка, яку він не полишав аж до останніх днів свого життя.  На його рахунку –бездоганна організація спортивних заходів державного та світового рівня, якісне формування суддівського корпусу багатоборства тілоохоронців, активна соціальна та життєва позиція: покійний був Головою Ради Федерації охоронців України, обіймав посаду Президента Асоціації ветеранів державної охорони України.  

Нехай світло доброзичливості та людяності, що за життя випромінював Василь Федорович, стане йому провідником на небеса, де Господь упокоїть його душу у світлицях Царства Небесного.

Щиросердечні співчуття – рідним, друзям та близьким покійного. Сили духу, мужності, терпіння – дружині, дітям, онукам.

Вічна пам’ять!