КРИВОРІЗЬКІ ТОРІВЦІ ГІДНО ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ДНІПРОПЕТРОВЩИНУ НА XXIV ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ

У Черкасах тривають триденні змагання серед бодігардів: ХІ чемпіонат світу та XXIV чемпіонат України з багатобрства тілоохоронців, участь в якому бере команда роти ТОР патрульної поліції Кривого Рогу.

Позаду – перший день змагань і три дисципліни. Учасники надавали медичну допомогу VIP та здійснювали його евакуацію на стадіоні «Черкаси-Арена», виконували прийоми захисту під час пішого супроводу та демонстрували майстерність у рукопашному бою на центральній площі міста.

Заявили про свій полк ТОРівці вкрай яскраво: забинтувавши «травмовану» кінцівку та подолавши всі перешкоди, успішно здійснили посадку особи, щодо якої здійснюється охорона, в автомобіль. Вдень під час пішого супроводу інспектори ТОРу продемонстрували високі навички динамічної роботи у відображенні нападу під час пішого супроводу. А надвечір наші хлопці вразили суддів майстерністю на татамі, першими отримавши найвищий суддівський бал за виконання прийомів самозахисту.

Наразі VIR – живий, бодігарди – неушкоджені, а попереду на команду чекають ще два насичених дня змагань, під час яких багатоборці-тілоохоронці шукатимуть «вибухові» пристрої в автомобілі, виконуватимуть прийоми контраварійного водіння та змагатимуться в швидкісній стрільби з бойових пістолетів.

Щиро вболіваємо за нашу команду та зичимо незламності духу і перемоги!