КОМАНДА У СКЛАДІ ЧЛЕНА ФТДО ПОСІЛА ТРЕТЄ МІСЦЕ У ТЕМАТИЧНИХ ЗМАГАННЯХ ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

Автор: | 15.02.2021

Член Федерації тілоохоронців Дніпропетровської області Тарас Сторожик і курсантка ДЮІ Тетяна Дорошенко здобули «бронзове» місце у міні-матчі зі стрільби з травматичного пістолета «Валентин і Валентина», який відбувся у стінах стрілецького тиру освітнього закладу в переддень дня Святого Валентина.

Організовані викладачами кафедри спеціальних дисциплін і професійної підготовки змагання продовжили цикл заходів, присвячених 60-річчю заснування Донецького юридичного інституту МВС України. До участі були запрошені здобувачі та здобувачки вищої освіти ДЮІ; поліцейські територіальних підрозділів Кривого Рогу та особи, які мають відповідний дозвіл на право володіння травматичним пістолетом. Усього змагатися за звання найвіртуозніших стрільців прибули вісім команд у складі двох учасників: чоловічої та жіночої статі.

Міні-матч складався з трьох вправ: однієї командної та двох персональних. Перша, чоловіча, вправа з жартівливою назвою «Кохана, я несу тобі подарунок» полягала у тому, що стрілок мав, тримаючи в руці «подарунок», вразити сім мішеней двома пострілами в довільному порядку. Позиція стрілка на момент сигналу таймера – стоячи обличчям до мішеней перед столом, на якому лежить розряджений пістолет і магазини. Жінки також мали влучили у ті ж мішені двічі, проте дещо за іншим спецарієм: з позиції сидячи за столом обличчям до мішеней, долоні рук розташовані на колінах, розряджений пістолет і додаткові магазини лежать на столі накриті серветкою. За сигналом таймера стрільчиня мала влучити в довільному порядку в шість мішеней двічі у кожну.

Завершальна вправа «Кохана (коханий), прикрий мене» виконувалась одночасно двома учасниками команди, які за сигналом таймера мати двічі вразити 16 мішеней. Особливість виконання вправи полягала у тому, що один з партнерів міг допомогти вразити мішені іншого – зменшивши таким чином час на виконання вправи.

Першість у змаганнях посіли представник ГО «RunnigAtmosphere» Роман Пінчук і курсантка четвертого курсу ДЮІ Анастасія Устінова. Друге місце виборола пара поліцейських полку патрульної поліції Андрій Голосенко і Віолета Волошина. А «бронзу» здобув наш Тарас Сторожик разом із курсанткою другого курсу ДЮІ Тетяною Дорошенко.

Переможці отримали пам’ятні медалі, подарункові сертифікати від збройної крамниці «Стрілок» та теплі ковдри від партнера Федерації тілоохоронців Дніпропетровської області – агентства безпеки «Камрат».