ФТДО СТАЛА АСОЦІЙОВАНИМ ЧЛЕНОМ МІЖНАРОДНОГО ЦЕНТРУ СПРИЯННЯ ПІДПРИЄМНИЦТВУ

23 жовтня Федерація тілоохоронців Дніпропетровської області стала асоційованим членом громадської спілки «Міжнародний центр сприяння підприємництву», а голова ФТДО Олександр Бухановський – представником даної громадської спілки в Дніпропетровській області.

 Співпраця з Міжнародним центром сприяння підприємництву ставить за мету  підвищення стандартів безпеки на підприємствах і безпечного підприємництва в Дніпропетровській області, популяризацію та пропаганду концепції чесного бізнесу. Також очікується, що співпраця сприятиме розвитку та зміцненню зв’язків із правозахисними організаціями в Україні та за її межами.

Громадська спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву» є громадською організацією правозахисної та лобістської спрямованості. Виступає організатором національних і міжнародних діалогів між владними інституція, бізнесом і громадою. Серед основних пріоритетів організації – налагодження міжнародної співпраці у розвитку торгових відносин між Україною та іноземними державами, пошук можливих напрямків інвестування фінансів у розвиток малого та середнього бізнесу.