ДНІ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ: ФТДО ВІДВІДАЛА ДОНЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

Автор: | 30.10.2020

З метою популяризації професій і спеціальностей правоохоронних органів ФТДО спільно з Донецьким юридичним інститутом провели екскурсію стінами вишу. Захід відвідали учні випускних класів, які бачать свій професійний шлях у сфері забезпечення безпеки, а також діючі співробітники приватних охоронних структур, які розглядають можливість здобуття фахової вищої освіти.

Демонстрацію матеріально-технічної бази та побуду курсантів для присутніх провели завідувач кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки Олексій Цуркан разом зі старшим викладачем кафедри Володимиром Голиком. Презентував спеціальності та розповів про умови вступу заступник директора Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ Микола Панченко.

Протягом двох годин гості здійснили справжній екскурс в курсантське життя: відвідали криміналістичні полігони (кімната для відтворення місця правопорушення або події), кімнату слідчого та «зелену кімнату» для роботи з неповнолітніми; рефлексували під шум моря в кімнаті психологічної розгрузки, а також випробували сили в інтерактивному тирі.

Донецький юридичний інститут МВС України – вищий навчальний заклад, який через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася у Донецькій області, з 2014 році вимушено переміщений в Кривий Ріг і Маріуполь. За 6 років керівництво закладу не лише зберігало науково-педагогічний та адміністративний склад, когорту здобувачів вищої освіти, а й відбудувало навчальний заклад з нуля. Сьогодні у складі закладу вищої освіти 4 факультети, 15 кафедр, науково-дослідна лабораторія, аспірантура та докторантура, «Академія поліції». Це поважний виш, який поєднує в собі вікові традиції викладання із надсучасними технологіями навчання та комфортними умовами проживання курсантів.

Голова ФТДО Олександр Бухановський висловлює подяку керівництву та викладацькому складу закладу вищої освіти за можливість професійного спрямування молоді, пропаганду здорово способу життя та культури поводження зі зброєю.