7 СЕРПНЯ В ОДЕСІ ВІДБУДЕТЬСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ “ОХОРОНЕЦЬ-2021”

Традиційно на конференції буде приділено увагу найактуальнішим питанням сфери охорони і безпеки, зокрема – пожежній безпеці. Організатор заходу – компанія “Антикілер”, за підтримки Одеського державного університету внутрішніх справ, на базі Одеського центру первинної професійної підготовки “Академія поліції”.

Інформація про захід від організаторів:

Чи знаєте ви, що більшість співробітників охоронних служб гадки не мають, як елементарно користуватися первинними засобами пожежогасіння? Деякі мають навички поводження зі зброєю, вміють стріляти, але не знають порядок дій при виникненні пожежі, алгоритму евакуації громадян з приміщень і будівель при задимленні.

Але від того, наскільки професійно під час пожежі будуть діяти люди, які працюють в сфері забезпечення особистої безпеки та охорони – багато в чому буде залежати порятунок не тільки клієнтів, але й інших громадян, в тому числі дітей, а також збереження майна і матеріальних цінностей.

Чи знаєте ви, що більшість спортзалів, кінотеатрів, ТРЦ, готелів, житлових комплексів, медичних та навчальних установ функціонують з грубими порушеннями норм протипожежної безпеки? Чому так? Хто за законом повинен нести за це відповідальність?

Чи можемо ми, як учасники охоронного ринку, представники громадських формувань, як звичайні громадяни впливати і реагувати на грубі порушення правил пожежної безпеки?

На конференції ми не просто розповімо, а й проведемо практичну демонстрацію можливостей добровільних пожежних команд, тактики пожежогасіння. Наші партнери та учасники конференції проведуть майстер-класи та показові виступи на тему надання першої допомоги постраждалим при пожежі, під час теракту.

Крім цього, вас чекають цікаві спікери та виступи на теми забезпечення особистої безпеки, аналітика щодо замовних убивств, демонстрація екіпіровки і спорядження сучасних екіпажів ГШР і багато іншого.

Захід буде цікавим для:

  • Керівників приватних охоронних підприємств.
  • Керівників і власників бізнесу.
  • Юристів і адвокатів.
  • Співробітників правоохоронних органів.
  • Охоронців і охоронників.
  • Всіх, хто цікавиться питаннями безпеки і пожежної охорони.

Кожен може виступити на конференції:

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні цікаву доповідь на тему безпеки, пожежної охорони, охоронних технологій, маєте бажання виступити і розповісти про свою компанію, поділитися важливою інформацією, представити виставкову експозицію і просто стати учасником якісного заходи, телефонуйте: +38 067 4904 777 або пишіть на адресу електронної пошти: bezpekavip@gmail.com