ХХІІІ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ ПРИЙМАТИМУТЬ ЧЕРКАСИ

Цьогорічні змагання серед бодігардів відбудуться з 22 по 26 травня у Черкасах. Чемпіонат матиме статус відкритого – до демонстрації спритності та техніки захисту VIP-персони будуть залученні іноземні команди.

Традиційно тілоохоронці змагатимуться у шести видах багатоборства: техніка і тактика захисту VIP під час пішого супроводу, змагання зі стрільби, рукопашний бій, подолання смуги перешкод на автомобілі, надання медичної допомоги і подолання смуги перешкод, пошук “вибухових” пристроїв в автомобілі. Свої знання та вміння демонструватимусь команди державних спецслужб, оборонних відомств і приватних охоронних структур.

Турнір з багатоборства тілоохоронців нині є унікальним заходом, що є платформою для обміну досвідом, налагодження міжвідомчих і міжнародних зв’язків із службами особистої безпеки різних країн та різних форм власності. Команди приватних структур мають честь позмагатися зі службами охорони перших осіб держави, продемонструвати свій професійних рівень у відповідності до найвищих охоронних стандартів.

Ознайомитися з протоколами змагань попередніх років можна тут.

Більше інформації про вид спорту – за посиланням.