ВИЗНАЧЕНІ КРАЩІ ТІЛООХОРОНЦІ СВІТУ ТА УКРАЇНИ

Завершився Х чемпіонат світу Bodyguard-2019 та ХХІІ чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців, який днями проходив у Києві. Кращими бодігардами світу стали тілоохоронці-багатоборці зі Служби безпеки Президента України. Друге місце виборола команда Служби державної охорони Республіки Молдова, а третє здобула команда Спеціальної служби державної охорони Грузії.

Далі місця у міжнародному заліку розподілилися таким чином: четверте – чоловіча команда Управління державної охорони України, п’яте – команда Служби безпеки Президента Республіки Білорусь, шосте – команда Департаменту поліції охорони, сьоме – команда Підрозділу особистої охорони поліції Сербії, восьме – команда Федерації тілоохоронців Румунії, дев’яте – команда Управління королівської охорони Йорданії, десяте – команда Федерації тілоохоронців Болгарії, одинадцяте – команда Федерації  тілоохоронців Китаю, дванадцяте і тринадцяте – румунські команди Секьюріті Менеджмент і Беретта Протекшен, відповідно.

Загалом змагання проходили чотири дні та зібрали під одним дахом більше 120 учасників. Традиційно тілоохоронці-багатоборці проявляли свою майстерність у шести видах багатоборства: техніка і тактика захисту VIP під час пішого супроводу, змагання зі стрільби, рукопашний бій, подолання смуги перешкод на автомобілі, надання медичної допомоги і подолання смуги перешкод, а також пошук “вибухових” пристроїв в автомобілі. До суддівства було залучено 37 суддів національних і міжнародних класів.

Паралельно з Bodyguard-2019 відбувся ХХІІ чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців, першість у якому автоматично здобула команда Служби безпеки Президента України. Срібними призерами стали спортсмени Національного антикорупційного бюро України, а бронзовими – чоловіки команди Управління державної охорони України.  Четверте місце у команди Департаменту поліції охорони, п’яте – жіночої команди Управління державної охорони України, шосте – команди ТОВ «Центр-А», сьоме – Федерації тактичної стрільби, восьме – команди ГУ воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця», дев’яте – Одеської федерації тілоохоронців, десяте – команди ОА «Вітязь ЮГ», одинадцяте та дванадцяте – чоловічої та жіночої команд податкової міліції Фіскальної служби України.

Хоч наші бодігарди-земляки вернулися до Дніпра без призових місць, вони продемонстрували неабияку витримку та завзятість у боротьбі за перемогу. До того ж, дніпропетровські спортсмени побили рекорд, ставши одразу наймолодшою жіночою та чоловічою командами-дебютантами.

З вітальним словом до спортсменів податкової міліції Дніпра звернувся голова Федерації тілоохоронців Дніпропетровської області Олександр Бухановський: «Дорогі наші земляки, однодумці, багатоборці-тілоохоронці, я пишаюсь, що саме Ви представили нашу область на ХХІІ чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців. Ваші команди продемонстрували справжню силу духу, відважившись змагатися з кращими з найкращих бодігардами України! А завдяки Вашій витримці та згуртованості Ви дійшли до фіналу та гідно зарекомендували себе та свою службу. Для більшості з Вас – це перші змагання. Тож з почином Вас! Певен, що попереду на Вас чекає ще багато перемог і блискавичних звершень. А ми зі свого боку завжди готові надати методичну допомогу та тренерські ресурси для якісної підготовки».

До відома, Федерація тілоохоронців Дніпропетровської області сьогодні є одним із найстарших за віком самої організації та одним із наймолодших за віком членів регіональним осередком професійного об’єднання тілоохоронців. Тут за понад 15 років виросло не одне покоління висококласних професіоналів сфери особистої охорони, майстрів спорту України, суддів національних і міжнародних категорій із багатоборства тілоохоронців. Незмінними пріоритетами для ФТДО залишаються якісне регулювання регіонального охоронного ринку, протидія криміналу та ресоціалізація військових пенсіонерів і колишніх працівників правоохоронних структур.