РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШИХ 2-Х ДНІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ТА СВІТУ СЕРЕД ТІЛООХОРОНЦІВ

   За результатами другого дня XXII чемпіонату України і X чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців, які в ці дні проходять в Києві, лідерами національного заліку є команди Служби безпеки Президента, Національного антикорупційного бюро та Департаменту поліції охорони. У трійку лідерів міжнародних змагань в даний момент входять команди Служби безпеки Президента України, Державної служби охорони Молдови, а також Спеціальної державної служби охорони Грузії.

Команди, що представляють Дніпропетровщину, демонструють неабияку волю до перемоги і силу духу. Наші спортсмени вже продемонстрували хороші результати в рукопашному бою, а хлопці займають середину за результатами вже виконаних вправ з трьох видів багатоборства тілоохоронців.

Тримаємо кулачки за команди Податкової міліції та бажаємо їм гідного фіналу.

Нагадаємо, що в цьому році в змаганнях беруть участі 24 команди професійних бодігардів, в тому числі двоє жіночих – тілоохоронці Управління державної охорони і Податкової міліції. Судять змагання 37 суддів з 7 країн світу. Географія учасників Bodygard-2019: Сербія, Йорданія, Китай, Україна, Румунія, Грузія, Болгарія, Молдова, Білорусь.