![ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ НА ЧАС ВІЙНИ](https://bodyguard-dnepr.org/wp-content/uploads/2023/02/Безымянный-960x640.png)
Федерація тілоохоронів Дніпропетровської області наразі не займається діяльність з популяризації спорту багатоборства тілоохоронців у зв’язку з війною, яку веде Російська Федерація проти України. Наразі ми – наші члени, партнери, друзі – боронимо соборність Батьківщини. Наші сили направлені на забезпечення безпеки міст, власних родин і, звісно ж, клієнтів, які лишилися вірними українському народу та державі.
Слава Україні!