ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ СВЯТКУЄ ПЕРШЕ 10-РІЧЧЯ

14 липня 2010 року було утворено Інститут УДО України КНУ імені Тараса Шевченка. Базою для створення став навчальний центр УДО України, а першим очільником вже самостійного навчального закладу став полковник Леонід Кучерявий. Нині заклад святкує десятирічний ювілей.

З нагоди річниці біля будівлі Інституту відбувся парад, під час якого з урочистою промовою звернувся до присутніх начальник УДО України Сергія Рудь. Він нагадав, що заклад був утворений на базі навчального центру Управління державної охорони України, а його науково-викладацький колектив зарекомендував себе як команду відданих професіоналів. Також Сергій Рудь подякував кожному, хто за всі ці десять років невтомно прикладав свої знання, сили та уміння до створення й розвитку такого унікального навчального простору. Побажав підкорення нових вершин, розширення міжнародної співпраці та наукових звершень на благо Батьківщини.

Сьогодні Інститут Управління державної охорони України успішно готує військовослужбовців, які здійснюють охорону вищих посадових осіб та органів державної влади України. Тут майбутні охоронці, крім звичних всім права, іноземних мов та політології, вивчають безліч спеціалізованих дисциплін: контрснайперську підготовку, забезпечення безпеки фізичних осіб, контраварійне кермування автомобілем, фізичну, тактичну, вогневу підготовки тощо. Випускники Інституту сьогодні охороняють перших осіб держави, будують успішну кар’єру в секторі безпеки й оборони та в охоронному бізнесі.

Федерація тілоохоронців Дніпропетровської області приєднується до привітань і бажає науково-викладацькому складу, студентам і випускникам закладу залишатися вірними своїй справи та гідно долати перешкоди на шляху до професійних і особистих звершень!