ФТДО ЗАПРОШУЄ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВ І ПРИВАТНІ ОХОРОННІ КОМПАНІЇ ДО УЧАСТІ В XXIII ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ

Автор: | 21.01.2020

Федерація тілоохоронців Дніпропетровської області запрошує служби безпеки та відділи фізичного захисту приватних підприємств, а також приватні охоронні компанії області до участі в XXIII чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців. Змагання відбудуться з 22 по 26 травня у Черкасах.

 Команди-учасники матимуть нагоду продемонструвати високу професійну майстерність співробітників відділу фізичного захисту на рівні з такими структурами, як Служба безпеки Президента України, Національне антикорупційне бюро України, Управління державної охорони України, Департамент поліції охорони, Міністерство оборони, Фіскальна служба України, ТОВ «Центр-А», ГУ воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця», Одеська федерація тілоохоронців, ОА «Вітязь ЮГ» та інші.

Підготовка до змагань допоможе оптимізувати роботи департаменту безпеки та фізичної охорони підприємства, а самі змагання – засобом налагодження ділових і бізнесових зв’язків із українськими та іноземними  спецслужбами і відомствами.

Медіапідтримку змагань забезпечуватимуть прес-служби Управління державної охорони та  Черкаської обласної державної адміністрацій. За бажанням потенційного учасника ФТДО забезпечує організаційно-методичну підтримку. З питань участі звертатися до голови ФТДО Олександра Бухановського: +380503211194.

Федерація тілоохоронців Дніпропетровської області протягом більш ніж 10-ти років є офіційним представником багатоборства тілоохоронців в області. За цей час команди багатоборців-тілоохоронців 13 разів відвідали змагання 6 різними складами: команди УКРСИББАНКУ, АрселорМітталу Кривого Рогу, охоронного агентства «Добра справа», охоронного підприємства «Дуган КР», пенітенціарної служби Дніпра та податкової міліції Дніпропетровщини. Команди-учасники здобули 5 призових місць. ФТДО має 3 майстрів спорту та 7 діючих суддів з багатоборства тілоохоронців.  На рахунку організації гідно організований XVI чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців у 2012 році у Дніпрі, за що ФТДО була відзначена листом-подякою Національної Федерації охоронців України.