ФТДО ЗАПРОШУЄ НА ГРЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

23 жовтня Федерація тілоохоронців Дніпропетровської області стала асоційованим членом громадської спілки «Міжнародний центр сприяння підприємництву», а голова ФТДО Олександр Бухановский – представником даної громадської спілки в Дніпропетровській області.

Голова Міжнародного центру сприяння підприємництву привітав новопризначеного регіонального представника та запросив долучитися до проведення Грецько-Українського форуму, який пройде 26-29 листопада в Афінах. Ключовими напрямками Грецько-Українського форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації.

Програмою форуму також передбачені відвідання виробничих потенціалів м. Патри та Ламія (аграрна, харчова, хімічна промисловості), а також зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

Вартість поїздки складає 750 євро з однієї особи, готель Titania. Усі трансфери, проживання, харчування та екскурсії по містах проведення форуму входять у вартість поїздки. Час поїздки складає 5 днів. Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням

З усіх інших питань звертатися до Міжнародного центру сприяння підприємництву та контактної особи Пахнія Володимира Васильовича, тел. 068 599 33 22.