ФТДО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ХХІІІ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВА ТІЛООХОРОНЦІВ

Члени та гості Федерації тілоохоронців Дніпропетровської області беруть участь у змаганнях бодігардів, які зараз проходять у Черкасах.

Цьогоріч ФТДО команду на змагання не готувала, проте разом із делегатами чемпіонат бодігардів відвідують гості – представник Донецького юридичного інституту Володимир Голик та географ, засновник клубу активного відпочинку «48 паралель» Антон Килимчук.

«На жаль, ті умови, яким підверглися наші партнери у зв’язку з пандемією у світі та карантинними заходами, які вона принесла в Україну, підготуватися командам було фізично неможливо. Проте важкі часи укріпили наше розуміння правильних векторів розвитку організації. В першу чергу, це просування спорту бодігардів серед категорій населення, які отримують військовий чи спортивний фах. Адже багатоборство тілоохоронців – це про законні та гідні професійні стежки, про морально здорову спільноту та, звісно ж, про високу культуру поводження зі зброєю. З метою ознайомлення з нашим видом спортом ми запросили до участі в змаганнях Володимира Голика, який є викладачем кафедри тактико-спеціальної та домедичної підготовки ДЮІ. Інший цікавий напрям, який нині, безумовно, набирає обертів –  це навчання цивільного населення особистої безпеки та активної протидії криміналу. З весни 2020 року ми створили колаборацію зі школою практичної стрільби «Дисципліна» Дмитра Романюка. Зараз розглядаємо можливість співпраці з клубом активного відпочинку «48 паралель». Є ідея започаткування школи виживання. Адже багатоборство тілоохоронців і туристичний спорт схожі метою: вижити, вберегти життя та здоров’я, а також вести активний спосіб життя. Тому Антон Килимчук зараз з нами. Вірю, що наша співпраця принесе щедрі плоди та буде корисною для земляків», – зазначив голова ФТДО Олександр Бухановський.

До відома, минулого року Дніпропетровську область представляли одразу дві команди – чоловіча та жіноча команди податкової міліції Фіскальної служби України. Хоч наші бодігарди-земляки вернулися до Дніпра без призових місць, вони продемонстрували неабияку витримку та завзятість у боротьбі за перемогу. До того ж, дніпропетровські спортсмени побили рекорд, ставши одразу наймолодшою жіночою та чоловічою командами-дебютантами.