DISCIPLINA ПРОВЕЛА ЗМАГАННЯ ЗІ СТЕНДОВОЇ СТРІЛЬБИ ДЛЯ ЮНИХ ЖИТЕЛІВ КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ

Минулої п’ятниці, 11 вересня, школа практичної стрільби Disciplina організувала змагання зі стрільби для підлітків 9-15 років, що проживають в Зеленому Полі та прилеглих селах. Захід відбувся в рамках спортивного свята, організованого активною громадою на чолі зі священнослужителем місцевої церкви Юрієм Гецко.

Змагання зі стрільби з револьвера пройшли з додержанням усіх правил безпеки: кожен стрілок мав захисні окуляри та персонального інструктора. Також змаганням передувала лекція на тему безпечного поводження зі зброєю та огляд професій, пов’язаних із застосуванням зброї. Далі після невеличкого тренування на жартівливих мішенях учасники поділилася на команди та випробували свої сили вже в змагальних умовах. Загалом участь взяло близько 35 спортсменів та чотири команди: Дисципліна, Люкс, Тир та Сагайдачний. Першість здобула команда із патріотичною назвою Сагайдачний.

«Демонстрація правильної техніки роботи зі зброєю, інформування про принципи її дії та наслідки серед підлітків – надзвичайно важлива робота саме зараз, – говорить Дмитро Романюк, – засновник школи Disciplina: – адже Україна знаходиться на етапі легалізації зброї та вкрай ціно, щоб на той час, коли за декілька років ці діти будуть мати законне право володіти зброєю, вони володіли й правильною культурою поводження з нею».

Також цього дня відбувся дитячий забіг довжиною 1 км «Kids run». Завершилося спортивне свято нагородженням переможців і частуванням. Усі учасники отримали брендові футболки Disciplina.  «Для нашої громади – це надзвичайно вагома подія для розвитку культури, духовності та спорту, – зазначив духовний наставник Юрій Гецко: – дякую нашим прихожанам та всім, хто долучається до наших спільних справ на славу Бога. Бо коли ми всі разом йдемо в одному напрямку: сім’я, школа, церква та  суспільство, то дитина отримує правильний вектор виховання».

Також Юрій Гецько висловив слова вдячності за організацію змагань Валентину Кононову, Дмитру Романюку, Миколі Мельнику та Олені Донченко, а також побажав присутнім залишатися під захистом Господа.