ЧЛЕНИ ФТДО ВІДВІДАЛИ ТУРНІР З РУКОПАШНОГО БІЮ НА “КУБОК ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ”

1 червня у Палаці Спорту у Києві відбувся турнір з рукопашного бою на “Кубок Президента України” серед Збройних Сил України та інших військових формувань, правоохоронних органів та рятувальних служб. Турнір відвідали представники Федерації охоронців Дніпропетровської області.

Першість у загальнокомандному заліку виборола перша команда Управління державної охорони України. Срібло виборола друга команда Управління державної охорони України, а бронзу – Державна прикордонна служба України.

Загалом за Кубок Президента України боролися 180 спортсменів із 12 силових відомств. Вперше на татамі свої відомства представили бійці з Державної служби спецзв’язку та зовнішньої розвідки.

Найбільш численними групи підтримки були у Нацгвардії та УДО. Присутні відзначали велику кількість глядачів на трибунах та високий рівень підготовки спортсменів-рукопашників. Начальник Управління державної охорони України генерал-полковник Валерій Гелетей у своєму коментарі на офіційній сторінці УДО також наголошує на якості підготовки учасників: «Спортсмени турніру показали феноменально високий рівень підготовки! Чого тільки вартий блискучий найкоротший поєдинок: лише за 12 секунд військовослужбовець Управління державної охорони здобув чисту перемогу нокаутом в одному з боїв».