ЧЛЕНИ ФТДО ВИСЛОВИЛИ ПІДТРИМКУ АКЦІЇ «СКАЖИ «НІ» ХВИЛІ ГРАФІТІ ПРО НАРКОТИКИ»

Значну частину правопорушень скоюють наркозалежні особи. Глобалізація спричинила стрімке розповсюдження наркотиків через інтернет. Правоохоронці та державні установи подекуди не мають достатніх можливостей для зупинення онлайновової наркоторгівлі. Подолати проблему розповсюдження наркотиків в силах інтернет-провайдерів.

Саме з закликом обмежити доступ до одного з сайтів, на якому продають наркотичні засоби, звернулася громада Кривого Рогу до інтернет-провайдерів. Організатори акції сподіваються, що власники і топ-менеджери компаній-постачальників інтернету розуміють, що сьогодні саме в їхніх руках є важливий важіль, який може найефективніше вплинути на цю кричущу проблему. Будь-які інші дії громадськості чи державних інституцій будуть менш ефективними та не можуть забезпечити швидкого результату.

Члени Федерації не залишаються осторонь нинішньої ситуації. На свої сторінці у Фейсбуці Олексій Абусов, директор агентства безпеки «Камрат», член ФТДО, зазначає: «Зв’язок між інтернет-провайдером і наркоманом, на перший погляд, не такий очевидний, як зв’язок між рівнем злочинності та наркоманією. Пам’ятаю статистику 2010 року, в якій стверджувалося, що кожен сьомий злочин в Україні відбувається на тлі наркотиків. Уже тоді були випадки продажу психотропних засобів в інтернеті. Зараз же інтернет-простір, можна сказати, – основний майданчик наркоторговців. Я часто чую, що клієнти хочуть захистити своє житло від сусіда-наркомана, який виніс з власної квартири останню техніку. Не з чуток знаю, що злочину легше запобігти, ніж потім зупинити». О. Абусов підтримує акцію та закликаю інтернет-провайдерів Кривого Рогу заблокувати сайт ZAKLADKA24.BIZ.