Члени ФТДО відвідали V науково-практичну конференцію керівників навчальних закладів з підготовки персоналу охорони та суб’єктів охоронної діяльності

24 травня у Львові керівники навчальних закладів з підготовки персоналу охорони та суб’єктів охоронної діяльності вкотре обговорили актуальні проблеми ринку охоронних послуг і шляхи покращення якості надання охоронних послуг. Захід зібрав більше сотні відвідувачів, серед яких були й члени Федерації тілоохоронців Дніпропетровської області.

Під час конференції обговорювали особливості проведення тендерних закупівель охоронних послуг через систему «Прозоро», а також проблему загального недокомплекту персоналу охорони на більшості охоронних підприємств, де склалася низька ціна охоронних послуг.

Нагальною для ФТДО був виступ начальника УОАЗОР Сергія Гривняка на тему взаємодії охоронного бізнесу з державними правоохоронними органами, а саме – інтеграції приватних охоронних структур у єдину інформаційну систему з Національною поліцією. Бажання до подібного об`єднання існує вже не одне десятиліття як у правоохоронців, так і представників бізнесових структур. Проте, як зазначив спікер, нині проблема полягає у відсутності технічних можливостей налагодження взаємодії.

Під час другої частини заходу розглядали реалії та перспективи надання послуг особистої охорони в Україні. Голова наглядової Ради Об`єднання особистих охоронців  Олег Кончаківський розповів про роботу об`єднання у напрямку створення нового державного стандарту з професії «Охоронець».  З його слів, на повістці дня стоїть питання щодо отримання дозволу на використання у приватних охоронних структурах короткоствольної вогнепальної зброї.