БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ SARS-COV-2: ДОБІРКА ПРАКТИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ

Пандемія, спричинена коронавірусною хворобою, спровокувала багато змін як у діяльності бізнесів, так і в житті нашої країни та світу в цілому. Ключовою задачею підприємців і пересічних громадян є нині вміння акумулювати ресурси та грамотно вийти з карантину. Ми підгодовували корисну добірку матеріалів: методичні посібники «Безпека бізнесу в умовах пандемії», «Безпечне повернення на робоче місце», «Управління ризиками подорожей під час SARS-CoV-2».

«Безпека бізнесу в умовах пандемії» – збірник практичних рекомендацій підготовлений Асоціацією професіоналів корпоративної безпеки України та містить поради щодо організації праці персоналу, протидії посяганню на майно компанії, правовому забезпеченню під час карантинних заходів, інформаційного супроводу та організації особистого життя.

Технічний документ «Управління ризиками подорожей під час SARS-CoV-2» є своєрідною спробою міжнародних консультантів з кризового управління зазирнути в майбутнє та передбачити можливі проблеми в організації закордонних бізнес-подорожей після ослаблення кризи COVID-19. Документ підготовлений фахівцями німецької компанії SmartRiskSolutions та представлений англійською мовою.

«Безпечне повернення на робоче місце» – рекомендації організації SAFFEGUARDS CONSULTING, що засновані на концепціях і досвіді роботи в лабораторних середовищах, які можуть застосовуватися для діяльності підприємства. Англомовний документ дає уявлення про організацію захисту своїх співробітників при дотриманні мінімальних протоколів ВОЗ, тим самим пропонує керівникам широкі, універсальні міркування для початку продуктивних консультацій між ключовими відділами компанії.