АНОНС: НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ УКРАЇНИ ВІД ЗАГРОЗ»

Інститут УДО України Київського національного університету ім. Т. Шевченка запрошує 26 червня 2020 року взяти участь у науково-практичній конференції «Актуальні проблеми захисту національних інтересів України від загроз», приуроченій 10-й річниці утворення Інституту УДО України. Форма участі – дистанційна.

До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, слухачі та студенти закладів вищої освіти, військовослужбовці УДО України, провідні науковці у галузі національної безпеки та інші зацікавлені особи.

Секції конференції: актуальні загрози національній безпеці України та механізми захисту національних інтересів України; методологічні та методичні засади забезпечення національної безпеки; проблеми та пріоритети розвитку освіти в органах, що входять до сектору безпеки і оборони України. Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі в конференції просимо до 26 червня 2020 року надіслати до Оргкомітету (indo.konf@ukr.net): заявку (зразок заявки додається); рецензію наукового керівника з підписом для осіб, які не мають наукового ступеня (здобувачів освіти); текст доповіді (обсяг до 4-х сторінок). Протягом 2 робочих днів з моменту отримання тексту доповіді Оргкомітет направляє підтвердження на електронну пошту, з якої було отримано матеріали. Учаснику конференції необхідно врахувати наступне: доповіді учасників будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів конференції та розміщені на Інтернет-сайті Інституту: indo.univ.kiev.ua; форма участі – дистанційна; участь у конференції безкоштовна; Оргкомітет залишає за собою право рецензування та відхилення текстів тез доповідей; тези не підлягають додатковому редагуванню, тому вони мають бути ретельно перевірені; відповідальність за висвітлений матеріал у тезах несуть автори доповідей (наукові керівники, за наявності).