MUST-VISIT ЗАХОДІВ ІНДУСТРІЇ БЕЗПЕКИ ЦІЄЇ ОСЕНІ
  1. Міжнародна виставка EXPERT SECURITY індустрії безпеки в України, яка відбудеться з 8 по 11 жовтня у Міжнародному виставковому центрі. На виставці будуть представлені технології відеоспостереження, контролю доступу, сигналізації та оповіщення, охорони периметру, автоматизації будівель, захисту інформації. Більше інформації – за посиланням.
  2. Конференція ЧОРНИЙ РИНОК ОСОБИСТОЇ ОХОРОНИ – ШЛЯХ ДО НЕБУТТЯ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ – захід ГО «Професійне об’єднання особистих охоронців», при підтримці Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, яка відбудеться 9 жовтня, з 09:00 до 16.00,  на виставці «EXPERT SECURITY». Питання до обговорення під час заходу: працевлаштування особистих охоронців, демпінг цін на особисту охорону та антидемпінгові заходи, законодавство щодо регулювання роботи особистих охоронців, презентація учбових матеріалів та інше. Повна інформація – за посиланням.
  3. Галузева виставка БЕЗПЕКА, яка відбудеться з 22 по 25 жовтня у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза. Тематика заходу: технічні системи та засоби безпеки, системи і технічні засоби відеоспостереження, системи і засоби протипожежної безпеки, системи і засоби охорони периметру, ІТ-технології: телекомунікації, інформаційна безпека, ЦОД; автоматизація і безпека будівель, активне мережеве обладнання, пасивне мережеве обладнання, безпечне електроживлення, АГРО-безпека. Більше інформації – за посиланням.
  4. IV конференція КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА – спеціалізований захід, організований юридичною фірмою Sayenko Kharenko та за підтримки Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ), пройде 6 листопада у Hilton Kyiv. Інформація – за посиланням.
  5. Конференція ТІЛООХОРОНЕЦЬ-2019 про актуальні проблеми і питання реалізації та тлумачення правових норм у роботі співробітників приватних охоронних підприємств, а також власників зброї. Відбудеться 9 листопада в Gagarinn Hotel, Одеса. Повна інформація про захід за посиланням.