7

Суддів з багатоборства тілоохоронців

Олександр Миколайович Бухановський Олександр Миколайович Бухановський
Дмитро Романюк Дмитро Романюк
Дмитро Мороз Дмитро Мороз
Микола Олексієнко Микола Олексієнко
Сергій Бондаренко Сергій Бондаренко
Павло Гайдученко Павло Гайдученко
Олексій Сурік Олексій Сурік
16

Активних років участі в охоронній сфері та спортивній течії бодігардів

3

Майстрів спорту з багатоборства тілоохоронців

Олексій Сурік Олексій Сурік
Микола Олексієнко Микола Олексієнко
Дмитро Романюк Дмитро Романюк

ВЕКТОРИ РОЗВИТКУ ФТДО

SECURITY-COWORKING – послуги ексклюзивних спеціалістів для надійного захисту Вашого бізнесу

Проєкт розроблений, щоб допомогти в розвитку охоронних структур та підвищенні якості їхніх послуг для надання максимального якісного сервісу клієнтам.

SECURITY-COWORKING – платформа, що згуртовує різноманітних спеціалістів сфери безпеки бізнесу та здатна системно протидіяти загрозам клієнтів і мінімізовувати ризики, в тому числі й нетипові.

Наш 10-річний досвід роботи дає підстави стверджувати, що для послуги «організація безпеки» ліпше підходить слово «співпраця», ніж «надання». Незалежно від рівня складності – чи то фізична охорона, чи кадрова безпека бізнесу – замало просто продати послугу клієнту. Розв’язання проблеми завжди потребує її глибинного розуміння, яке неможливе без продуктивної співпраці.

Тому ФДТО реалізує проект SECURITY-COWORKING і пропонує Вам долучитися до нього у якості спеціаліста або ж скористатися послугами, які Вам радо нададуть члени Федерації. Серед напрямків:

• Комплектація та підготовка груп фізичної охорони для стаціонарних і мобільних заходів.

• Розробка концепції захисту та технічного укріплення об’єктів.

• Культура поводження зі зброєю: відповідальне та безпечне застосування.

• Захист інтересів бізнесу в сфері кадрового забезпечення, економічної, юридичної та ІТ-безпеки.

• Антирейдерські заходи.

• Аудит систем безпеки.

• Робота з репутаційними ризиками.

• Допомога у вирішенні інших питань, які знаходяться в компетенції ФТДО.

Звертаємо Вашу увагу, що ФТДО не здійснює жодної комерційної діяльності, усі вищезазначені послуги надаються асоційованими членами Федерації в рамках проекту SECURITY-COWORKING.

Сприяння просуванню Професійного стандарту охоронців і внесення змін до Закону України «Про охоронну діяльність»

Федерація підтримує ідею своїх партнерів – ГО «Професійне об’єднання особистих охоронців» – щодо утвердження професійного статусу працівників сфери особистої безпеки. Ми вважаємо такий напрямок перспективним. Сподіваємося, що прийняття парламентом цих проектів відбудеться найближчим часом.

Це дозволить охоронцям офіційно оформляти свої трудові відносини, проходити ліцензування, отримувати дозвіл на носіння вогнепальної зброї, а також користуватися страховими продуктами.

Консультаційна допомога в питаннях розвитку та якості послуг для охоронних структур та їхніх клієнтів

Обізнаність щодо передових методів надання охоронних послуг та їхнє своєчасне впровадження є ключовим фактором ефективної роботи агентств безпеки, а відтак і якісного розвитку цього ринку. Динаміка останніх років свідчить про ріст затребуваності охоронних послуг. Основним чином тому, що середній і великий бізнес усе більше обирає аутсорсинг як оптимальну та найбільш дієву модель забезпечення безпеки. З попитом на послуги охорони ростуть і вимоги їхнього надання.

Ми розуміємо це, а тому вважаємо за потрібне бути буфером обміну між бізнесом, клієнтами і державними структурами. В цьому – наш посильний вклад у формування ринку охоронних послуг.

Підвищення грамотності працівників сфери особистої безпеки

Професія тілоохоронця залишається законодавчо неврегульованою сферою, а дана професійна група – соціально незахищеною. Особистий розвиток і самоконтроль продовжує бути для бодігардів чи не єдиним інструментом у боротьбі за якісні умови праці та її гідну оплату. А федерація вбачає своєю місією навчання бодігардів задля підвищення загальної культури з безпеки, їхньої компетентності та професіоналізму.

Навчання цивільного населення організації особистої безпеки з метою протидії криміналу

Ми визнаємо особисту безпеку фізичної особи ключовою цінністю суспільства. Переконані, що знання про методи оцінки ситуації, тактику поведінки в разі виникнення загрози, а також способи подолання загрози мають бути загальнодоступними. Тому вважаємо доцільним ділитися нашим набутим досвідом з цивільним населенням, а також підтримувати та розвивати в області ініціативи наших однодумців із цього питання.

Сприяння зміцненню загальнодержавної антитерористичної системи

Співпраця з державними органами та відомствами, представниками третього сектору, бізнесу з метою зміцненню загальнодержавної антитерористичної системи визначена федерацією, як перспективний і важливий напрямок. Одним із інструментів є поширення професійних знань і умінь у сфері особистої безпеки.

Соціальна реабілітація військових та колишніх працівників правоохоронних структур

Експерти прогнозують, що вже за 15-20 років в Україні кількість осіб, які були пов’язані з військовими структурами, виросте в 5 разів, порівняно з нинішньою. Тому вже сьогодні у нашій державі розвиток програм із соціальної реабілітації для колишніх військових і працівників правоохоронної системи є важливою умовою становлення нового соціального прошарку.

В першу чергу, розвиток цього напрямку унеможливлює втягнення осіб, які володіють спеціальними знаннями та уміннями, у кримінальний світ. По-друге, соціальні програми даватимуть можливість цим людям займати гідну професійну позицію, до прикладу, в охоронній, торгівельній чи будь-якій іншій комерційній структурі, або ж розвивати власний бізнес.

Думки

Анатолій Павлов

Анатолій Павлов

Заслужений тренер України з багатоборства тілоохоронців


З багатоборством тілоохоронців я познайомився в 2000-х роках і з того ж часу закоханий в цей спорт. По-перше, за покликанням я тренер. По-друге, на момент мого знайомства з цим напрямком у мене вже був пристойний досвід роботи в особистій охороні. А по-третє, багатоборство цікаво ще й тим, що це самий прикладний спорт бодігардів, в якому спортсмени змагаються в своїх щоденних професійних навичках
Олександр Бухановський

Олександр Бухановський

Голова ради ФТДО


У 2007 році наша організація починала з офіційного представництва спорту багатоборців-тілоохоронців. Проте в 2017 році низка несприятливих подій в державі, зокрема пік рейдерства, спонукала нас додати до статута організації напрямок протидії криміналу. Адже захистити особу неможливо без урахування усього спектру загроз навколо неї. З іншого боку, неможливо протидіяти криміналу тільки за допомогою послуг охоронців. Лише комплекс заходів із постійним консультуванням клієнта і розкриття йому всього спектра загроз буде результативним.
Дмитро Романюк

Дмитро Романюк

Засновник школи практичної стрільби Disciplina


Вже два з половиною роки я дуже стараюся популяризувати та розкачати стрілецьку тему з різних сторін: будь то громадянська тема або навчання для груп особистої охорони. Дуже хочу, щоб на це звернули увагу наша місцева поліція, групи швидкого реагування охоронних структур, загони воєнізованої охорони – всі, у кого робота пов’язана зі зброєю. Хочу, щоб застосування зброї було професійним, грамотним, красивим.
Володимир Маляр

Володимир Маляр

Інструктор


Наша гордість – члени Федерації. Про їх високий рівень підготовки говорить той факт, що ми інструктуємо не тільки представників особистої охорони і громадян, а й військові структури. Наприклад, з 2014 по 2017 рік силами Федерації було проведено понад 15 занять для особового складу ЗСУ та ГУР. Силами членів Федерації підготовлено понад 50 бійців «Самооборони Кривбасу».
Світлана Велика

Світлана Велика

Керівник інфоцентру


Ми займаємося охороною, а не політикою. У центрі охорони завжди особа, яку охороняють. У ній ми вчимо бачити, в першу чергу, людину незалежно від її релігійних і політичних поглядів, і, відповідно, охороняти її особисте життя, людські гідності і т. д. У цьому унікальність нашої організації.
Олександр Бухановський

Олександр Бухановський

Голова ради ФТДО


У 90-ті роки минулого століття, за часів своєї служби, я познайомився з французом бельгійського походження. Мені було цікаво, як у Франції держава ставиться до пенсіонерів поліції, армії, спецслужб. Адже люди ці володіють спеціальними навичками, безконтрольне використання яких може завдати шкоди державі та суспільству. Це питання я і задав своєму французькому другу. Він мені відповів, що у них існує урядова програма підтримки громадських організацій, створених ветеранами спецназу, поліції, армії, пенітенціарної служби. Тоді у мене і з’явилися перші ідеї створення такої організації у нас – на Дніпропетровщині.

ЧЛЕНСТВО В ФТДО ТА ПАРТНЕРСТВО

Федерація відкрита до співпраці з урядовими організаціями, бізнесовими структурами, громадськими об’єднаннями та профільними спеціалістами.

Запрошуємо Вас долучитися до актуальних напрямків роботи, попередньо, будь ласка, ознайомтесь з умовами вступу та статутом ФТДО

Анкета кандидата на членство в ФТДО для фізичних осіб (охоронців, охоронників, керівників, інших спеціалістів сфери безпеки)

Анкета асоційованого члена для юридичних осіб

ІНФОРМАЦІЙНА СПІВПРАЦЯ

ФТДО випускає інформаційний бюлетень, має сайт, телеграм-канал і сторінку в Facebook, де ми висвітлюємо теми особистої безпеки, захисту бізнесу, культури поводження зі зброєю, популяризуємо спорт багатоборців-тілоохоронців і розкриваємо багато інших не менш актуальних питань, пов’язаних з нашою професійною діяльністю.

Ми запрошуємо авторів, рекламодавців і професійні об’єднання охоронців з інших областей до продуктивної співпраці, а також готові комунікувати з Вашими інформаційними ресурсами.

З питань співпраці, будь ласка, звертайтесь до спеціаліста зі зв’язків із громадськістю ФТДО:

Тетяна Клінкова

Тетяна Клінкова

Прес-секретар

+380961237446 pressoffice.dbf@gmail.com