УКРАЇНКА СТАЛА НАЙКРАСИВІШОЮ ЖІНКОЮ-ОХОРОНЦЕМ СВІТУ

Українка Вікторія Юрченко завоювала титул «Miss Bodyguard» на чемпіонаті світу «Bodyguard-2017».

Днями в в Республіці Молдова завершився чемпіонат  світу з багатоборства тілоохоронців «Bodyguard-2017». Україна ввійшла в п’ятірку найкращих. Усього на Чемпіонаті за першість змагались 100 спортсменів із 18 країн. Свої команди представили Австрія, Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Грузія, Ізраїль, Йорданія, Казахстан, Катар, Китай, Латвія, Молдова,  Румунія, Сербія, Словаччина, Угорщина, Україна та Хорватія. Перше місце в міжнародному чемпіонаті «Bodyguard-2017» зайняла команда Молдови. Срібло отримали охоронці Білорусі, останній в трійці лідерів стала Грузія.

Вирішальною стала перемога молдавського підполковника Олексія Спину в змаганнях по боротьбі. «Я радий, що мені вистачило сил і волі витримати, принести хороший результат команді і службі», — сказав учасник з Молдови Олексій Спину. Представник Болгарії став найкращим у змаганнях з водіння в екстремальних умовах. «Я не зробив нічого особливого. Я багато тренувався перед чемпіонатом», — сказав учасник з Болгарії Івайло Ангелів. Кращі результати зі стрільби показав представник України Євген Меркулов. «Дуже хвилювався, доклав максимум зусиль», — сказав учасник з України Євген Меркулов.

Вперше на чемпіонаті оцінювали і найкрасивіших жінок-охоронців. Титул «Miss Bodyguard»завоювала Вікторія Юрченко з України.

За словами арбітрів, чемпіонат організували на найвищому рівні. Міжнародний чемпіонат «Bodyguard-2017» відбувся в восьмий раз, в Кишиневі його проводили вперше.